Infolinia: 791 16 16 16

e-mail: biuro@bogartkuchnie.pl

Nasze realizacje


 • Lakierowana kuchnia

  Lakierowana kuchnia

  Kuchnie z lakierowanymi frontami cieszą się niebywałym powodzeniem, ich gładkie powierzchnie i szeroka paleta kolorów umożliwiają zaprojektowanie nietuzinkowej aranżacji. Charakterystycznym rozwiązaniem spotykanym często w meblach lakierowanych jest frezowany podchwyt podkreślający minimalizm formy.

  wiecej

 • Kuchnia z frontami akrylowymi

  Kuchnia z frontami akrylowymi

  Akrylowe fronty meblowe cechuje jakość połysku nie ustępująca zbytnio frontom lakierowanym, efekt uzyskiwany jest natomiast wyraźnie niższym kosztem. Najczęściej spotykane kolory to biel, czerń i szarości - zdecydowanie wystarczy to na zbudowanie eleganckiej aranżacji.

  wiecej

 • Klasyczne meble foliowane

  Klasyczne meble foliowane

  Kuchnie MDF foliowane spotykane są w mnogości wzorów i kolorów, klasyczne wykonanie idzie tu w parze z dużą wytrzymałością. Za sprawą charakterystycznych frontów całość wyróżnia się zachowując jednocześnie harmonię pomiędzy umiarem a przepychem pomieszczenia.

  wiecej

 • Kuchnia w stylu prowansalskim

  Kuchnia w stylu prowansalskim

  Charakterystycznie frezowane fronty i przestronne witryny cechują meble kuchenne wykonane na styl prowansalski. Aby uzyskać pełnię efektu warto zainwestować w oświetlenie wewnątrzszafkowe i panele boczne z płyty foliowanej. Odpowiednio dopasowany blat wykańcza całość zachęcając do użytkowania nawet osoby, które do tej pory nie były miłośnikami gotowania.

  wiecej

 • Połączenie dębu z bielą

  Połączenie dębu z bielą

  Połączanie materiałów z których wykonane są poszczególne meble kuchenne w niejednym przypadku wpływa na korzyść zaaranżowanego pomieszczenia. Zastosowanie w jednym wnętrzu zarówno płyty MDF jak i płyty laminowanej z pewnością uwarunkuje piękny wygląd kompozycji.

  wiecej

 • Zaawansowane technologie

  Zaawansowane technologie

  Niezmiernie ważnym aspektem zabudowy kuchennej są zastosowane w niej mechanizmy i okucia. Solidniejsze kuchnie zaopatrzone są w zawiasy i szuflady z systemem cichego domyku. Wymagającym klientom oferujemy ponadto wysuwane kosze do słupków czy szafek narożnych, systemy Servodrive, podnośniki Aventos i tym podobne udogodnienia.

  wiecej

 • Wyspa kuchenna

  Wyspa kuchenna

  Wykonana na miarę wyspa poszerzy przestrzeń roboczą, może też funkcjonować jako barek lub jadalnia. Gruba płyta laminowana komplementująca kolorystyką meble posłuży do obudowy szafek stawianych w centralnej części pomieszczenia kuchennego. Opcja polecana dla kuchni o dużym metrażu.

  wiecej

 • Nowoczesna kuchnia w niskiej cenie

  Nowoczesna kuchnia w niskiej cenie

  Popularną niszę rynkową zapełniają systemy kuchenne zaprojektowane z myślą o kliencie poszukującym wygodnych i niezawodnych mebli przy ograniczonym budżecie. Fronty laminowane pozwalają cieszyć się stylową kuchnią w cenie niższej o połowę i więcej. Odpowiedzią na minimalizm kuchni lakierowanych będą tu wbudowane uchwyty z metalu.

  wiecej

 • Laminat i MDF wspólna koncepcja kuchni

  Laminat i MDF wspólna koncepcja kuchni

  Laminowane elementy w łatwy sposób zestawić z płytą MDF, która w porównaniu do laminatu nadaje całości reprezentatywnego wyglądu. Za sprawą charakterystycznych frontów całość wyróżnia się zachowując jednocześnie harmonię pomiędzy umiarem a przepychem pomieszczenia.

  wiecej

 • Mat i połysk - nowoczesne połączenie

  Mat i połysk - nowoczesne połączenie

  Matowe elementy z łatwością można zestawić z pozyskującymi frontami, pod warunkiem doboru odpowiedniej kolorystyki oraz zastosowania wspólnej koncepcji łączącej klasykę z nowoczesnością. W przypadku prezentowanej kuchni akcentem wiążącym stają się aluminiowe uchwyty, które nadają dolnej części charakteru, jednocześnie wtapiając dolne szafki w współczesny klimat pomieszczenia.  

  wiecej

 • Oświetlenie LED w kuchni

  Oświetlenie LED w kuchni

  Oświetlenie to podstawa dobrze zaprojektowanej kuchni. W zależności od rodzaju efektu jaki chcemy osiągnąć, możemy zakupić je pod kątem dekoracji jak i funkcjonalności. Nasza propozycja zawiera zarówno jeden jak i drugi typ oświetlania, przez co nie tylko cieszy wzrok ale i ułatwia pracę wszystkim użytkownikom.

  wiecej

Formularz kontaktowy

Chcesz zamówić meble kuchenne na wymiar

Zadzwoń: 791 16 16 16

lub

Napisz do nas

* - pola wymagane


Nasi partnerzy

Copyright © 2024 Bogart Kuchnie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Do góry