Infolinia: 791 16 16 16

e-mail: biuro@bogartkuchnie.pl

Jak zamówić

 
Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji o zamówieniu kuchni na wymiar lub nie są pewni swojej decyzji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania ułatwiając zastosowanie odpowiedniego rozwiązania. Wbrew pozorom proces ten nie jest wcale taki złożony jak by się mogło wydawać. Dla ułatwienia prezentujemy zarys etapów, które z pewnością trzeba przejść realizując swoje plany.  
 
Etap I
Zanim zamówienie dojdzie do skutku istnieje potrzeba umówienia się na wstępny pomiar, po to by idealnie dopasować ofertę do potrzeb oraz wymagań zarówno pomieszczenia jak i nabywców, gdyż już na etapie projektowania ważne jest zapewnienie optymalnej funkcjonalności kompozycji.
 
                                           
 
Etap II
Zachęcamy do przekazania naszym pracownikom zarysu swojej wizji pomieszczenia, tak aby mogli stworzyć dla Państwa projekt oraz wizualizację godną Państwa oczekiwań. To Państwo podejmują decyzję o całym zarysie projektu biorąc pod uwagę liczbę osób w rodzinie oraz dostępną powierzchnię użytkową kuchni. 
 
                     
 
Etap III
Podczas kolejnego spotkania z naszym projektantem należy skoncentrować się nad wyborem konkretnych materiałów, akcesoriów oraz dokładnie zapoznać się z projektem. Ważne jest naniesienie ewentualnych poprawek oraz zatwierdzenie wykonanej propozycji.
 
                            
 
Etap IV
Po zapoznaniu się z wszystkimi szczegółami zamówienia, uzgodniony zostaje w porozumieniu z klientem termin realizacji oraz montażu kuchni. Ustalamy również czas wpłaty zaliczki w wysokości 50% od wartości zamówionej kuchni. Kolejnie należy odczekać termin przeznaczony na wykonanie poszczególnych elementów meblowych kuchni.
 
                                                  
 
Etap V 
Po tym czasie następuje profesjonalny jej montaż w domu klienta. Wykonanie prac odbywa się przez naszych specjalistów, którzy dbają o wysoką jakość oferty oraz spójność z projektem całego zamówienia. Jesteśmy pewni swoich możliwości. Wkładamy serce w nasze projekty oraz dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!
 
                                                             
 
 
 
 
  • Masz pytania?

    Skontaktuj się z naszym działem handlowym:
    Pon - Pt: 8 - 20 / Soboty: 9 -14
    tel. 791 16 16 16; e-mail: biuro@bogartkuchnie.pl

Formularz kontaktowy

Chcesz zamówić meble kuchenne na wymiar

Zadzwoń: 791 16 16 16

lub

Napisz do nas

* - pola wymagane


Nasi partnerzy

Copyright © 2019 Bogart Kuchnie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Do góry